22 maja 2022 r. w Parku nad Balatonem i w parafii św. Jana i Pawła w Warszawie odbędzie się „Spacer z Jezusem – Rodzinne Spotkanie Ewangelizacyjne”. Zapraszamy rodziny i wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym radosnym spotkaniu. Gospodarzem wydarzenia będzie Ten, który chce nas każdego dnia obdarzać radością i pokojem – Jezus!

Do tego, aby ewangelizować świat, potrzebni są przede wszystkim ewangelizatorzy. Toteż wszyscy, poczynając od rodzin chrześcijańskich, powinniśmy czuć się odpowiedzialni […]

CHRISTIFIDELES LAICI, ŚW. JAN PAWEŁ II

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w wydarzeniu spotkają się przed kościołem pw. św. Jana i Pawła po Mszy świętej, która zacznie się o godz. 11.30. Następnie o godz. 13.00 wyruszą na spacer do parku. Po powrocie uczestnicy będą zaproszeni na piknik rodzinny, który będzie miał miejsce na terenie parafii. Organizatorzy przewidzieli szereg bezpłatnych atrakcji, m.in. watę cukrową, balony z helem, alpaki, przejażdżki na kucyku oraz drobny poczęstunek. Piknik będzie przede wszystkim okazją do wspólnego spotkania i radosnego dzielenia się świadectwem doświadczania Bożej miłości i bliskości w codziennym życiu. Drobny gest, jakim będzie wspólne wyjście do parku, będzie znakiem otwarcia się na innych ludzi, zaproszeniem do wspólnoty Kościoła, a przede wszystkim symbolem tego, jak Bóg jest otwarty, jak wychodzi do każdego człowieka i pragnie dogonić go swoją miłością. 

Organizatorem „Spaceru z Jezusem” jest Wspólnota Pocieszyciele Maryi działająca przy parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Warszawie oraz Fundacja Jednym Sercem.  

Patronat nad wydarzeniem objęło Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Warszawsko-Praskiej.  

CZAS

22 maja 2022

MIEJSCE

Park nad Balatonem
Parafia Św. Apostołów Jana i Pawła

PLAN SPOTKANIA

  • 11:30 Msza święta z nauką dla dzieci
  • 12:40-13:00 Zbiórka na terenie parafii
  • 13:00 Wyjście na Spacer z Jezusem – pochód ewangelizacyjny po Parku nad Balatonem
  • 13:45 Piknik na terenie parafii

Więcej informacji: https://jednymsercem.pl/spacerzjezusem/